Završeno takmičenje "Crna Gora u ritmu Evrope": Budva pobjednik, Bijelo Polje putuje u Sjevernu Makedoniju

Ovogodišnji pobjednik takmičenja je tim iz Budve, koji  je predstavljao Kipar i njihovu evrovizijsku pjesmu „La la love“.

Bijelo Polje je osvojilo 3. mjesto sa pjesmom Tamare Todevski "Proud" i plasirali se na regionalno takmičenje koje će se održati u Sjevernoj Makedoniji.

"Zapaženi nastup talentovane bjelopoljske djece Hane, Ajše, Amine, Nađe i Orhana ostavio je sjajan utisak na žiri i publiku osvojivši visoko treće mjesto" - kazala je Ivana Šćekić koordinatorka projekta za Bijelo Polje i istakla zadovoljstvo višemjesičnih priprema i rada sa talentovanom djecom uz nadu da će Bijelo Polje u decembru pobijediti na ovom regionalnom takmičenju i dobiti domaćinstvo prestižnog festivala.

Pobjednik takmičenja određen je sabiranjem SMS glasova, glasova žirija gradova učesnika i glasova stručnog žirija.

Predstavnici Bijelog Polje, uz pobjednike i timove iz Podgorice, Tivta i Cetinja putuju za Sjevernu Makedoniju gdje će se održati regionalno dječije muzičko takmičenje.

Organizatori ovogodišnjeg događaja su Prijestonica Cetinje i Turistička organizacija Prijestonice Cetinje.

bijelopoljeserp takipteknik seo rehberiicerik optimizasyonuyerel seogoogle algoritma guncellemeleribacklink stratejileribacklink nedirdofollow nofollow backlinkguest post backlinkanchor text optimizasyonubroken link buildingcore web vitals seoschema markupsite hizi optimizasyonumobile first indexingxml sitemap robots txtseo uyumlu icerikanahtar kelime arastirmasieeat google kalitegoogle analytics seorakip analizi seoseo raporlama metriklerigoogle my business seoyerel arama siralamameritkingholiganbetholiganbet güncelHoliganbet güncel girişMeritking GirişMeritking GüncelMeritking Güncel Giriş